Одеська національна академія харчових технологій
<<< Новини

Участь у конференції Енергія. Бізнес. Комфорт ОНТУ

13 листопада 2022

12 листопада 2022 року здобувачі освіти разом в керівниками проєктів ВСП «Одеський технічний фаховий коледж ОНТУ» брали участь у щорічній регіональній конференції "Енергія. Бізнес. Комфорт" (дистанційно, з використанням платформи Zoom), який проводиться викладачами Кафедри процесів, обладнання та енергетичного менеджменту Одеського національного технологічного університету за підтримкою Союза наукових та інженерних об’єднань України.

Усі питання, які розглядалися на конференції були об'єднанні гаслом-мріємо про відбудову України с використанням сучасних енергоощадних технологій в промисловості та суцільному житті.

Отже, цікаву доповідь про «Зелені стіни» представила здобувач освіти групи 3КГ-07 Паюк К.Є під керівництвом викладача циклової комісії Комп’ютерних технологій і програмної інженерії (КТ і ПІ) Суліми Ю.Є – «ЗЕЛЕНІ» СТІНИ, ЯК ЕКОЛОГІЧНИЙ ЗАСІБ СПРИЯННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ МІСЬКИХ АГЛОМЕРАЦІЙ

Здобувач освіти групи 3КГ-07 Марія Сучко під керівництвом завідувачки лабораторії анаалітико-інформаційних технологій-викладача комісії КТ і ПІ Краснієнко Н.В. презентувала проєкт «СУЧАСНИЙ СТАН ТЕХНОЛОГІЇ ЛАЗЕРНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ В КВАНТОВИХ КОМП’ЮТЕРАХ».

Здобувач освіти групи 4КГ-06 Шмадюк А.Т. під керівництвом голови циклової комісії КТ і ПІ Кривченко Ю.В. дуже гарно і послідовно обрисувала «ШЛЯХИ ЗАСТОСУВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ».

Але найбільш репрезентативною групою були представлені роботи здобувачів освіти гр. 3РП-07 під керівництвом викладача циклової комісії КТ і ПІ Кривченко А.А, які представили доклади на вельми актуальні теми сучасності:

ВИКОРИСТАННЯ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ЗАВДАНЬ - Галка В.В. та ЗАСТОСУВАННЯ БІОПАЛИВА ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ СВІТУ - Кушко В.І.

Виступи наших здобувачів освіти викликали неабиякий інтерес та жваве обговорення.

Дякуємо Ружицький Н.В. та Левтринській Ю.О. за запрошення та надану можливість прийняти участь у такому цікавому заході особливо в умовах російського військового вторгнення в Україну в 2022 році, коли студентській молоді так не вистачає інтелектуального спілкування.